RĘKOJEŚĆ PODZESPÓŁ, DBSMm, Poz. 39 na schemacie, indeks: C-44614

C-44614

RĘKOJEŚĆ PODZESPÓŁ, DBSMm, Poz. 39 na schemacie

C-44614

1

Ostatnie egzemplarze!

10,00 zł brutto

Opis

RĘKOJEŚĆ PODZESPÓŁ, DBSMm, Poz. 39 na schemacie

DBSMm 75C 0647-23132
DBSMm 75IIB  
 
Poz.Nazwa częściNumer rysunku lub indeksuSzt./wyrób
1.Wirnik kompletny DBSMm 75CC-332571
1*.Wirnik kompletny DBSMm 75IIBC-20500/11
1.4.Łożysko kulkowe 607 ZRSR P6CG19 S0631-111-0111
1.4*.Łożysko kulkowe 627 ZZ TNG C3 S0631-111-0761
1.5.Łożysko kulkowe 6001 ZZ C3 S0631-112-1361
1.6.Tulejka uszczelniająca 15,5/12x9C-434111
2.Stojan kompletny DBSMm 75CC-332461
2*.Stojan kompletny DBSMm 75IIBC-32158/11
3.Korpus silnika DBSMm 75 C - zespółC-457101
3*.Korpus silnika DBSMm 75IIBC-435121
4.Korpus DBSMm 75IIB - zespółC-324871
5.Rolka napędowa DBSMm 75IIBC-324181
6.Rolka prowadząca DBSMm 75IIB - zespółC-440551
7.Koło zębate z wałkiem DBSMm 75IIBC-433941
8.Rękojeść dodatkowa DBSMm 75IIB1362-215-0711
9.Pochłaniacz pyłu DBSMm 75IIBC-204671
10.Sprężyna zatrzaskowa 8,45x0,6C-433881
14.Pokrętło regulacyjne DBSMm 75II1260-000-0391
15.Tuleja 18/8,2x6,51260-000-0691
16.Sprężyna 1,6/16,2x380652-620-1391
17.Podkładka osadcza 18/7,7x3,2C-434041
18.Oś rolki DBSMm 75IIBC-434031
19.Prowadnica obsady DBSMm 75IIB0656-190-0021
20.Obsada rolki DBSMm 75IIB0656-190-0031
21.Wkręt M4x12-5.8-B-Fe/Zn50653-512-1384
22.Podkładka sprężysta 4,2x0,5C-426447
23.Podkładka 29x50653-181-0101
24.Sprężyna 2,5/25,3x52,50652-620-1371
25.Podkładka 22/15x0,3C-441333
26.Podkładka 21/12,1x1C-433963
27.Zabierak 28/6x30656-190-0152
28.Podkładka okrągła 5,5 Fe/Zn50653-182-0093
29.Śruba M5x16-8.8-Fe/Zn5 gwint lewy0653-514-3852
29*.Śruba M5x12-8.8 gwint lewyC-446882
30.Płaski pas zębaty 110XL 1001119-184-8671
31.Koło pasowe zębate Z=28C-208951
31*.Koło pasowe zębate Z=26C-321541
32.Wałek rolki DBSMm 75IIBC-321541
33.Zabierak 43/8,05x4,50656-190-0201
34.Śruba M5x16-8.8-Fe/Zn50653-512-0741
34*.Śruba M5x12-8.8C-446871
35.Koło pasowe zębate Z=17C-208941
35*.Koło pasowe zębate Z=19C-204611
36.Podkładka18/12x10653-181-0282
37.Podkładka1818/12x0,1C-435622
38.Łożysko kulkowe 6001 2RS C3 S0631-112-0311
39.Rękojeść DBSMm 75IIB podzespółC-446141
41.Tuleja 47/24,8x18,21260-000-0681
42.Wkręt do tworzyw TW 3x9,5 KB0653-340-0033
43.Wkręt do tworzyw Ph-TA 4x160653-340-1222
44.Łożysko kulkowe 629 2Z P630631-112-4011
45.Odciążka 18x4,51260-000-0721
46.Wkręt do tworzyw TW 4x19 KB/10653-340-1389
47.Tulejka żyły A 109071119-183-4962
47*.Tulejka żyły 1,5-7Ms1119-183-4942
48.Osłona DBSMm 75IIB1260-000-0121
50.Kondensator KSPpz5-061158-123-0491
51.Pierścień uszczelniający 29x2,51373-111-2281
52.Uszczelka 23,5/14,5x42026-430-0451
53.Tarcza oporowa 34,4/16,5x5,3C-437271
54.Podkładka zabezpieczająca 24/6,34x10653-181-0291
55.Płytka tłumiąca 183x78x1,5C-324051
56.Nakrętka specjalna M6C-431443
57.Szczotkotrzymacz 6,3x8C-320412
58.Szczotka 6,3x8x161119-110-0462
59.Pokrywka DBSMm 75IIB1260-000-0672
60.Wkręt M4x6-5.8-B-Fe/Zn50653-331-0193
61.Listwa dociskowa 77x10x150656-190-0181
62.Podkładka ślizgowa 153x78x0,3C-454441
63.Podkładka osadcza 12/3,75x0,3C-433982
64.Płytka prowadząca 20x10x30642-621-9152
65.Wkręt M5x14-5.8-B-Fe/Zn50653-331-0442
66.Wkręt do tworzyw Ph-TZ 4x320653-340-1398
68.Łącznik C-11115-293-1221
69.Sznur przyłączeniowy1136-922-0291
70.Odgiętka 8,5x1001260-000-0661
71.Wkręt M5x20-5.8-B0653-331-0552
71*.Wkręt M5x160653-512-2632
72.Podkładka 5,3 Fe/Zn50653-711-0064
73.Pokrywa DBSMm 75IIB0656-190-0171
74.Wkręt M4x14-5.8-B-Fe/Zn50653-512-1391
75.Podkładka tłumiąca 145x76x1C-454451
76.Dźwignia DBSMm 75IIB0656-190-0161
77.Nit 6x1x14 Ms B0653-213-0651
77*.Nit 6x12 Ms0653-213-0601
78.Podkładka wygięta 11/6,4x0,5C-434001
79.Podkładka osadcza 16/5,75x0,4C-434011
80.Sznur uszczelniający 6x5C-445601
81.Podkładka 18/12x0,2C-435634
82.Śruba M6x50-5.8-A -Fe/Zn50653-132-0131
83.Podkładka dystansowa 28/19x0,6C-428031
* - dotyczy DBSMm 75IIB

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

RĘKOJEŚĆ PODZESPÓŁ, DBSMm, Poz. 39 na schemacie, indeks: C-44614

RĘKOJEŚĆ PODZESPÓŁ, DBSMm, Poz. 39 na schemacie, indeks: C-44614

C-44614

RĘKOJEŚĆ PODZESPÓŁ, DBSMm, Poz. 39 na schemacie

Produkty z kategorii