Nowy CYLINDER ZEWNĘTRZNY PRWG 2IIB, indeks: C-20732

Pokrywa górna PRWg 2,PRWg 2IIB, 1362-215-085 indeks: C-44594

indeks: 1362-215-085

Rękojeść PRWg 2,PRWg 2IIB

pozycja 31na schemacie

C-44594

2

Ostatnie egzemplarze!

24,60 zł brutto

Opis

Rękojeść PRWg 2,PRWg 2IIB 1362-215-085

pozycja 31 na schemacie

Poz.Nazwa częściNumer rysunku lub indeksuSzt./wyrób
1.Wirnik kompletny PRWg 2IIBC-204551
2.Stojan kompletny PRWg 2IIBC-205371
3.Tarcza łożyskowa PRWg 2IIB - zespółC-427481
4.Korpus silnika PRWg 2IIB - zespółC-101091
5.Pokrywa dolna PRWg 2IIBC-101231
6.Pokrywa górna PRWg 2IIBC-101241
7.Pokrywa korpusu PRWg 2IIBC-427611
8.Wentylator PRWg 2IIB0613-500-0081
9.Koło zębate Dw 69.9C-318851
10.Koło zębate Dw 35.67/62.75C-318881
11.Mimośród PRWg 2IIBC-203831
12.Cylinder zewnętrznyC-207321
15.Uchwyt grota PRWg 2IIBC-203841
16.BijakC-318101
17.Tuleja 24/20x21C-427061
18.Oś D12x43C-427101
19.Sworzeń tłokaC-435261
20.Sworzeń blokujący PRWg 2IIB0481-000-0201
21.Tulejka 15/11,8x9,5 z kołnierzemC-426331
22.Osłona sprężyny PRWg 2IIBC-426321
23.Podkładka 30/23x1C-426971
24.Podkładka 40/32x1C-427111
25.Osłona cylindra PRWg 2IIBC-203881
26.Osłona rękojeści1260-000-1171
27.Tuleja izolacyjna PRWg 2IIB1260-000-0041
28.KorbowódC-427681
29.Podkładka 26/12x1,21260-000-0552
30.Pokrywka1260-000-1192
31.Rękojeść1362-215-0851
33.Łącznik C-311115-293-1201
34.Kondensator - zespółC-470151
35.Odciążka PRWg 2IIB0642-621-2531
36.Odgiętka 12x1201362-215-2671
37.Sznur przyłączeniowy z wtyczką1136-922-0301
39.Szczotka 6,4x12,5x18,21119-110-0512
40.Wkręt M4x10-5.8-B-Fe/Zn50653-512-1412
41.Sprężyna spiralna 6x0,30652-620-4572
42.Amortyzator dolny1373-121-0191
43.Amortyzator górny1373-121-0201
44.Pierścień oporowy 35x5,5C-427881
45.Pierścień oporowy 34x6,51373-121-0131
46.Sprężyna 1,2/16,5x220652-620-1481
47.Uszczelka 30/21x52026-430-0311
48.Pierścień uszczelniający 70x31373-121-0041
49.Pierścień uszczelniający 55x31373-121-0161
50.Pierścień uszczelniający 30x21373-121-0141
51.Pierścień uszczelniający 19x31373-121-0023
52.Pierścień zabezpieczający 16x1,91260-000-0731
53.Zawleczka S-ZN 3,2x180651-610-0281
54.Uszczelka pokrywyC-318611
55.Łożysko kulkowe 6201-2RS C40631-113-1341
56.Łożysko kulkowe 6203 ZZ C4 S0631-113-1521
57.Łożysko igiełkowe NA 4901 C5 SM030631-242-0261
58.Łożysko igiełkowe F55709 SM010631-278-4241
59.Łożysko igiełkowe NA F-2126660631-242-0311
60.Złożenie igiełkowe K 12x18x12TN0631-241-3472
61.Pierścień uszczelniający 1 A 25x37x71373-113-0701
62.Pierścień osadczy sprężyn. W 320639-361-3321
63.Pierścień osadczy sprężyn. W 400639-361-3401
64.Wkręt M4x8-5.8-B-Fe/Zn50653-331-0202
65.Wkręt M5x65 5,8-B0653-510-3012
66.Wkręt M6x28-8.8-B-Fe/Zn0653-332-0194
67.Śruba M6x18-8.8-Fe/ZN50653-516-10012
68.Śruba M8x25-10.9 FE/ZN50653-516-1048
69.Wkręt do tworzyw Ph-TA 4x160653-340-1225
70.Nakrętka samohamowna M8x1,25 ocynk.0653-510-0231
71.Podkładka sprężysta Z 5,1 Fe/Zn90653-191-0042
72.Podkładka sprężysta 8,2-FE/ZN9C0653-191-0064
73.Podkładka sprężysta 4,2x0,5C-426442
78.Kołnierz0481-000-0221
800.Uchwyt grota - zespółC-45373 
806.Cylinder wewnętrzny - zespółC-46413 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pokrywa górna PRWg 2,PRWg 2IIB, 1362-215-085 indeks: C-44594

Pokrywa górna PRWg 2,PRWg 2IIB, 1362-215-085 indeks: C-44594

indeks: 1362-215-085

Rękojeść PRWg 2,PRWg 2IIB

pozycja 31na schemacie

Produkty z kategorii