1. POSTANOWIENIA OGÓLNE 

Sklep www.frankowski-narzedzia.pl  obsługiwany jest przez firmę Elektronarzędzia Serwis, z siedzibą w Gnieźnie, przy ulicy Hożej 10, Numer REGON 630308061, numer NIP 784-100-57-49

2. WARUNKI DOKONYWANIA ZAKUPÓW 

2.1 W sklepie internetowym www.frankowski-narzedzia.pl zamówienia składać mogą osoby pełnoletnie.

2.2 Oferta sklepu obowiązuje na terenie Polski, jednocześnie wszystkie zamówienia mogą być realizowane wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej polskiej. Realizowane są zamówienia złożone tylko w języku polskim

2.3 Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza.

2.4 Właściciel sklepu zobowiązuje się potwierdzić każde zamówienie drogą e-mailową lub telefoniczną .

2.5 Składając zamówienie użytkownik jednocześnie potwierdza przeczytanie regulaminu i zgadza się z jego postanowieniami. W momencie złamania z któregoś z punktów regulaminu firma Elektronarzędzia Serwis zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia.

2.6 Realizacja zamówień odbywa się każdego dnia w roku z wyłączeniem niedziel i okresów świątecznych. Zamówienia złożone w niedziele i święta realizowane są pierwszego dnia roboczego następującego po złożeniu zamówienia.  

2.7 Firma Elektronarzędzia Serwis zastrzega sobie prawo do odrzucania zamówień w przypadku:

a. Źle wypełnionego formularza zgłoszeniowego

b. W przypadku braku wpłaty na konto lub gdy przesyłka nie zostanie odebrana od kuriera

2.8 Zamówienia mogą być realizowane tylko na terenie Polski. Zamówienia należy składać w języku polskim.

2.9 Wszystkie ceny podane w sklepie www.frankowski-narzedzia.pl są cenami w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT. Firma Elektronarzędzia Serwis zastrzega sobie prawo do zmiany cen bez informowania o tym użytkowników sklepu, z zastrzeżeniem poniższych postanowień. W przypadku zamówienia w cenie przed zmianą firma Elektronarzędzia Serwis zobowiązuje się do poinformowania niezwłocznie Zamawiającego o zaistniałej sytuacji. W przypadku braku akceptacji nowej ceny zamówienie na określony produkt nie będzie realizowane. Zmiany cen nie dotyczą zamówień będących w trakcie realizacji, które zostały już ostatecznie potwierdzone zarówno drogą telefoniczną jak i e-mailową. 

2.10 Firma wystawia dokumenty sprzedaży. W przypadku potrzeby wystawienia faktury VAT w formularzu należy wypełnić odpowiednie pola. 

3. Wysyłka

3.1 Do każdego zamówienia doliczany jest koszt przesyłki uzależniony od formy płatności oraz rodzaju przesyłki.

4. WARUNKI DOSTAWY 

Czas dostarczenia paczki = czas realizacji + czas dostawy

4.1 Sklep realizuje zamówienia w przeciągu 24 - 48 godzin roboczych, a przy płatności przelewem (przedpłata) czas realizacji jest liczony od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. W przypadku braku towaru na magazynie termin realizacji wydłuża się do 7 dni roboczych.

4.2 Czas dostawy kurierem trwa zazwyczaj 24h, w szczególnych przypadkach 48h

Jeżeli kurier nie zastanie Kupującego pod adresem dostawy, awizuje przesyłkę. Ponowna próba dostawy towaru nastąpi w ciągu następnych 48 godzin od daty wystawienia awizo.Na drugim awizo wskazane jest miejsce, gdzie Kupujący może odebrać przesyłkę. Przesyłkę należy odebrać w terminie do 3 dni od daty wystawienia awizo. Po 3 dniach następuje anulowanie zamówienia, a kosztami zwrotu produktu obciążany zostaje Kupujący.

4.3 W momencie odbioru przesyłki klient ma prawo sprawdzić towar i w przypadku:

a. nie zgodności towaru z zamówieniem

b. otrzymania uszkodzonego towaru

ma prawo do nie przyjęcia paczki o czym niezwłocznie musi poinformować właściciela sklepu www.frankowski-narzedzia.pl pod numerem telefonu

5. REKLAMACJE I GWARANCJE 

5.1 Reklamacja towaru uszkodzonego w wyniku transportu możliwa jest po ówczesnym kontakcie z właścicielem sklepu www.frankowski-narzedzia.pl i postepowaniem zgodnie z jego wskazówkami
5.2 Zakupione i dostarczone towary są objęte dostarczaną wraz z towarem gwarancją producenta i/lub dystrybutora.
5.3 Wysyłka reklamowanego towaru odbywa się na koszt odbiorcy. 

5.4  Kupujący zgodnie z ustawą z 30 maja 2014 roku o ochronie niektórych praw konsumenta, zamawiający może zrezygnować z zamówionego towaru w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki bez podania przyczyny. Zwracane towary nie mogą nosić żadnych śladów użytkowania oraz muszą posiadać wszystkie metki, opakowania. Właściciel zobowiązuje się na zwrot ceny zwracanego towaru na konto w ciągu 14 dni. Przesyłki ze zwracanym towarem za pobraniem nie będą odbierane.