1. POSTANOWIENIA OGÓLNE 

Sklep www.frankowski-narzedzia.pl  obsługiwany jest przez firmę Elektronarzędzia Serwis, z siedzibą w Gnieźnie, przy ulicy Hożej 10, Numer REGON 630308061, numer NIP 784-100-57-49

2. WARUNKI DOKONYWANIA ZAKUPÓW 

2.1 W sklepie internetowym www.frankowski-narzedzia.pl zamówienia składać mogą osoby pełnoletnie.

2.2 Oferta sklepu obowiązuje na terenie Polski, jednocześnie wszystkie zamówienia mogą być realizowane wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej polskiej. Realizowane są zamówienia złożone tylko w języku polskim

2.3 Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza.

2.4 Właściciel sklepu zobowiązuje się potwierdzić każde zamówienie drogą e-mailową lub telefoniczną .

2.5 Składając zamówienie użytkownik jednocześnie potwierdza przeczytanie regulaminu i zgadza się z jego postanowieniami. W momencie złamania z któregoś z punktów regulaminu firma Elektronarzędzia Serwis zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia.

2.6 Realizacja zamówień odbywa się każdego dnia w roku z wyłączeniem niedziel i okresów świątecznych. Zamówienia złożone w niedziele i święta realizowane są pierwszego dnia roboczego następującego po złożeniu zamówienia.  

2.7 Firma Elektronarzędzia Serwis zastrzega sobie prawo do odrzucania zamówień w przypadku:

a. Źle wypełnionego formularza zgłoszeniowego

b. W przypadku braku wpłaty na konto lub gdy przesyłka nie zostanie odebrana od kuriera

2.8 Zamówienia mogą być realizowane tylko na terenie Polski. Zamówienia należy składać w języku polskim.

2.9 Wszystkie ceny podane w sklepie www.frankowski-narzedzia.pl są cenami w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT. Firma Elektronarzędzia Serwis zastrzega sobie prawo do zmiany cen bez informowania o tym użytkowników sklepu, z zastrzeżeniem poniższych postanowień. W przypadku zamówienia w cenie przed zmianą firma Elektronarzędzia Serwis zobowiązuje się do poinformowania niezwłocznie Zamawiającego o zaistniałej sytuacji. W przypadku braku akceptacji nowej ceny zamówienie na określony produkt nie będzie realizowane. Zmiany cen nie dotyczą zamówień będących w trakcie realizacji, które zostały już ostatecznie potwierdzone zarówno drogą telefoniczną jak i e-mailową. 

2.10 Firma wystawia dokumenty sprzedaży. W przypadku potrzeby wystawienia faktury VAT w formularzu należy wypełnić odpowiednie pola. 

3. Wysyłka

3.1 Do każdego zamówienia doliczany jest koszt przesyłki uzależniony od formy płatności oraz rodzaju przesyłki.

4. WARUNKI DOSTAWY 

Czas dostarczenia paczki = czas realizacji + czas dostawy

4.1 Sklep realizuje zamówienia w przeciągu 24 - 48 godzin roboczych, a przy płatności przelewem (przedpłata) czas realizacji jest liczony od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. W przypadku braku towaru na magazynie termin realizacji wydłuża się do 7 dni roboczych.

4.2 Czas dostawy kurierem trwa zazwyczaj 24h, w szczególnych przypadkach 48h

Jeżeli kurier nie zastanie Kupującego pod adresem dostawy, awizuje przesyłkę. Ponowna próba dostawy towaru nastąpi w ciągu następnych 48 godzin od daty wystawienia awizo.Na drugim awizo wskazane jest miejsce, gdzie Kupujący może odebrać przesyłkę. Przesyłkę należy odebrać w terminie do 3 dni od daty wystawienia awizo. Po 3 dniach następuje anulowanie zamówienia, a kosztami zwrotu produktu obciążany zostaje Kupujący.

4.3 W momencie odbioru przesyłki klient ma prawo sprawdzić towar i w przypadku:

a. nie zgodności towaru z zamówieniem

b. otrzymania uszkodzonego towaru

ma prawo do nie przyjęcia paczki o czym niezwłocznie musi poinformować właściciela sklepu www.frankowski-narzedzia.pl pod numerem telefonu

5. REKLAMACJE I GWARANCJE 

5.1 Reklamacja towaru uszkodzonego w wyniku transportu możliwa jest po ówczesnym kontakcie z właścicielem sklepu www.frankowski-narzedzia.pl i postepowaniem zgodnie z jego wskazówkami
5.2 Zakupione i dostarczone towary są objęte dostarczaną wraz z towarem gwarancją producenta i/lub dystrybutora.
5.3 Wysyłka reklamowanego towaru odbywa się na koszt odbiorcy. 

5.4  Kupujący zgodnie z ustawą z 30 maja 2014 roku o ochronie niektórych praw konsumenta, zamawiający może zrezygnować z zamówionego towaru w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki bez podania przyczyny. Zwracane towary nie mogą nosić żadnych śladów użytkowania oraz muszą posiadać wszystkie metki, opakowania. W przypadku skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy koszty przesyłki zwrotnej ponosi kupujący, właściciel zobowiązuje się na zwrot ceny zwracanego towaru na konto w ciągu 14 dni, pomniejszone o ewentualne koszty zwrotu o ile takie wystąpią. Przesyłki ze zwracanym towarem za pobraniem nie będą odbierane.

.